loading

PODMÍNKY ČLENSTVÍ

Cena: 
Cena se odvíjí od typu členství a je předložena na osobní schůzce s naším konzultantem, který Vás nejen provede po našem FitStar fitness klubu, ale také Vám nabídne možnost si fitness, skupinové lekce nebo relax zónu zdarma vyzkoušet. Při cvičení nebudete ztraceni, ale bude Vám k dispozici odborná pomoc fitness osobního trenéra.

Délka: 
Délka členství je různá, nejčastěji jeden měsíc nebo jeden rok a automaticky se prodlužuje. Pokud chce člen členství ukončit, stačí svůj záměr nejpozději 30 dnů před koncem období klubu písemně oznámit.

Zmrazení členství: 
V případě rizikového těhotenství, úrazu, či jiných vážných onemocnění, lze členství „zmrazit“. Tuto skutečnost je nutné nahlásit předem, tzn. nejpozději v den nemoci. Zmrazit nelze členství zpětně, ale pouze dopředu, a to na celé měsíce. Zmrazení je podmíněno doložením lékařského potvrzení, které prokazuje délku trvání nemoci.

Náhradní členství: 
V případě delší služební cesty, studijní stáže či dlouhé dovolené je možné členství dočasně převést na jinou osobu. Tuto skutečnost je nutné nahlásit předem a klub si vyhrazuje právo náhradníka odmítnout. Náhradní členství je možné pouze na celé měsíce, nejvýše 6.

Převedení členství: 
Ve výjimečných případech (stěhování, trvalé zdravotní důvody, apod.), lze členství převést na jinou osobu. Více informací o možnostech a podmínkách převedení členství Vám sdělí manažer klubu.

Ještě nejste členy?

iconFitStar MB
fitness klub
U stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 606 226 222
iconfitstar@fitstar-mb.cz
iconwww.fitstar-mb.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Neděle08:00 - 21:00