loading

Fitness

FitStar fitness klub je vybaven špičkovými posilovacími stroji od světového výrobce Startrac.

Kardio zóna obsahuje 10 nejmodernějších kardio strojů, jako např. běhací pásy, crossové trenažéry, spinnery, které mají zabudovány LCD panely
s virtuálním spinning trenérem, který vás provede celou lekcí, nebo naopak můžete využít široké nabídky možností od sledování vaší oblíbené TV stanice či filmu nebo poslouchání hudby z SD karty apod. Tyto stroje disponují také speciálními programy, které vám umožní sledovat přesnou tepovou frekvenci během zátěže a tím vám pomohou dosáhnout co nejlepšího spalování tuků nebo zvýšení kondice.

Ve FitStar fitness klubu najdete 22 pozic posilovacích strojů s výbornou biomechanikou, jednoduchou obsluhou a naprosto tichým chodem.

Vybavení celého FitStar fitness klubu splňuje nejnovější trendy v oblasti fitness. Součástí fitness zóny je i přístroj Power Plate Pro 6 Air využívající špičkovou technologii umožňující cvičení ve 3D pohybovém režimu.

Největším benefitem by, ale pro vás měla být odborná pomoc a nepřetržitá přítomnost vyškoleného personálu, který se vám bude snažit pomoci a poradit vám při samotném cvičení.

Věříme, že návštěva našeho FitStar fitness klubu bude pro vás příjemným sportovním zážitkem.

iconFitStar MB
fitness klub
U stadionu 1232
29301 Mladá Boleslav
icon+420 606 226 222
iconfitstar@fitstar-mb.cz
iconwww.fitstar-mb.cz
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Neděle08:00 - 21:00